O nas

Poznajmy się bliżej i razem osiągnijmy sukces

Nasza misja

Powstaliśmy jako odpowiedź na potrzeby klubów sportowych bo wiemy jakie problemy spotykają na co dzień. W naszej pracy zajmujemy się profesjonalną obsługą w zakresie wyszukiwania i aplikowania do różnych programów dotacyjnych. 

Misją firmy jest pozyskanie środków finansowych, które pomagają tysiącom dzieci i młodzieży z całego kraju osiągać coraz lepsze wyniki sportowe oraz rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Skąd pomysł?

Inicjatywa połączenia mojej pasji do sportu i profesjonalnego wsparcia klubów sportowych pojawiła się w 2016 roku. Na przestrzeni lat, współpracując z klubami, zaopatrując je w profesjonalny sprzęt sportowy, zauważałem, że posiadane środki w wielu przypadkach nie są wystarczające. Powodem nie było złe zarządzanie klubowymi finansami, lecz niewystarczająca wiedza osób decyzyjnych, dotycząca źródeł i sposobów ich pozyskiwania.

Dlatego postanowiłem, że rozszerzę moją ofertę skierowaną do klubów sportowych o pomoc w uzyskiwaniu dofinansowań ich działalności. Pozyskałem w tym zakresie niezbędną wiedzę oraz odbyłem szereg kursów i szkoleń. Zainteresowanie różnych organizacji pozarządowych było i jest ogromne. Zbudowałem zespół, który na dzień dzisiejszy pozyskał ponad 3 miliony złotych dla klubów sportowych z całej Polski.

Poznajmy się

Podstawą każdej współpracy jest relacja. Zbudujmy ją podczas rozmowy i wspólnie zadbajmy o Twój klub sportowy.
small_c_popup

Czekamy na kontakt od Ciebie!

Porozmawiajmy!